Atsakomybės ribojimas

PASIDARYKPATS.INFO NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

Šis tinklapis priklauso PASIDARYKPATS.INFO. Tinklapiu ir jo teikiamomis paslaugomis galima naudotis tik tuo atveju, jei sutinkate su žemiau aprašytomis NAUDOJIMOSI SĄLYGOMIS. Jei su šiomis sąlygomis nesutinkate, Jūs negalite naudotis tinklapio teikiamomis paslaugomis.

AUTORINĖS TEISĖS

1. Tinklapio "Medžiaga" – tai bet koks tekstas, nuotraukos, paveiksliukai, logotipai.
2. Griežtai draudžiama tinklapyje paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti PASIDARYKPATS.INFO kaip šaltinį.
3. PASIDARYKPATS.INFO stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli, tačiau negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta tinklapyje, padarinius.
4. Tinklapyje talpinamos tekstinės ir vaizdinės Medžiagos Autorinės teisės priklauso PASIDARYKPATS.INFO ir yra saugomos Lietuvos Respublikoje veikiančių Autorinių teisių ir intelektualinės nuosavybės įstatymų.

DARBŲ TALPINIMO IR PERŽIŪROS TVARKA

1. Savo Straipsnius PASIDARYKPATS.INFO gali talpinti kiekvienas Autorius, prisiregistravęs ir prisijungs prie savo Sąskaitos. Galima talpinti neribotą kiekį straipsnių.
2. Autorius, talpindamas Straipsnį, pilnai atsako už savo Straipsnio autorystę. Griežtai draudžiama talpinti kopijuotus Straipsnius. Pastebėjus tokius Straipsnius sistemoje, jie bus iškart ištrinami.
3. Talpindamas savo Straipsnį, Autorius privalo pateikti būtiną informaciją apie Straipsnį:
- Pavadinimą
- Parinkti temą ir potemę, tiksliai atitinkančią talpinamo Straipsnio turinį.
4. Patalpintas Straipsnis prieš jį pateikiant visiems vartotojams yra peržiūrimas ir patvirtinamas Administratoriaus. Tai gali užtrukti iki 24 valandų.
5. Patvirtintas Straipsnis iškart pasirodys svetainėje ir bus matomas visų lankytojų. Jei Straipsnis nepatvirtinamas, Autorius gaus žinutę į asmeninę sąskaitą su nurodytomis priežastimis, dėl kurių Straipsnis nebuvo patvirtintas.
6. Svetainės administratoriai turi teisę redaguoti Straipsnius, keisti jų temą/potemę, jei Autorius nurodė Straipsnio turinio neatitinkančius duomenis.

Prisijungimas

Vardas:
Slaptažodis:

© 2018 "Pasidaryk pats". sprendimas IMODUS. Visos teisės saugomos. Atsakomybės ribojimas.